SKU N620P-C19-20-10F
Available to Ship 18
Quantity Price
100 + Call Us
All Prices are in US Dollars and do not include duties
Our L-Com power cord specialists are ready and available to answer any questions you may have on the N6-20P - C19 Power Cord. The 10 ft power cable carries 20 amps of current along with the heavy 12-gauge wire. This black power cord is a N6-20P - C19 Power Cord with 20A, 250V and 10ft. length.
Features
  • 20 Amp 250 Volt
  • Black PVC 105°C Jacket
  • 12 AWG Conductors