SKU N515PR-C13R-15-6F
Available to Ship 26
Quantity Price
100 + Call Us
All Prices are in US Dollars and do not include duties
Our L-Com power cord specialists are ready and available to answer any questions you may have on the N5-15P Right - C13 Right Power Cord. The 6 ft power cable carries 15 amps of current along with the heavy 14-gauge wire. This black power cord is a N5-15P Right - C13 Right Power Cord with 15A, 125V and 6 ft. length.
Features
  • 15 Amp 125 Volt
  • Black PVC 105°C Jacket
  • 14 AWG Conductors